دسترسی به برنامه غذایی رژیمی با بیش از 200 تنوع و کالری شمار روزانه
having lunch together
logo leaf new

رژیم آنلاین و رایگان

یکی از خدمات خورشاد برای رسیدن به تندرستی و تناسب اندام مطلوب شما است. دانش و تخصص تیم خورشاد در خدمت افرادی است که نیاز به برنامه غذایی اصولی، متعادل و متنوع دارند. برای استفاده از رژیم آنلاین رایگان خورشاد، کافی است که وارد صفحه مشترکین شوید. اگر برای بار اول از این رژیم استفاده می‌کنید، شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از آنالیز کوتاهی در حدود ۲ تا ۳ دقیقه، رژیم غذایی آنلاین خورشاد را دریافت نمایید. امکان دسترسی به رژیم آنلاین و رایگان خورشاد از طریق اپلیکیشن، آنلاین و تحت وب خورشاد نیز فراهم است.

رژیم گرفتن باید هدف‌مند باشد، به همین دلیل خورشاد از متخصصان تغذیه ماهر و آموزش‌دیده کمک می‌گیرد تا افراد بتوانند به‌راحتی با دریافت رژیم آنلاین و رایگان غذایی، روی یک سبک زندگی طولانی‌مدت با عادات و رفتارهای غذایی سالم تمرکز کند. همه ما می‌دانیم که سلامت، ظاهر و خلق‌و‌خوی ما تا حد زیادی نتیجه چیزی است که می‌خوریم. اما بدون برنامه‌ای که با نیازهای شخصی ما سازگار باشد، تغذیه سالم می‌تواند دشوار باشد. خورشاد در این مسیر در کنارتان بوده و شما را تا رسیدن به اندام دلخواه‌تان همراهی می‌کند.

unnamed 2
unnamed 1
logo leaf new

تندرستی با رژیم آنلاین خورشاد​

داشتن یک رژیم غذایی سالم و به حداقل رساندن مصرف غذاهای فرآوری شده، برای سلامت مغز ضروری است. مصرف غذاهای غنی از مواد مغذی نیز اثر محافظتی بر بدن دارد.
روش علمی رژیم لاغری خورشاد بر اساس راهنمای تغذیه انجمن قلب آمریکا تدوین شده‌است. با این برنامه، فرد می‌تواند ماهانه تا چهار کیلوگرم کاهش وزن داشته باشد و به سلامت جسمانی و تناسب اندام بهتری برسد. با توجه به این‌که برنامه رژیم غذایی آنلاین، زیر نظر تیم تغذیه و توسط گروه آموزش‌دیده خورشاد تهیه می‌شود، افراد با خاطر آسوده و در کمال آرامش می‌توانند به وزن هدف خود برسند.
برنامه رژیم آنلاین، روزانه شامل سه وعده اصلی، چندین میان‌وعده سالم، چند واحد لبنیات و میوه است، البته در صورت امکان یک دسر کوچک سالم برای جذابیت رژیم و پیشگیری از خسته و دلزده شدن از رژیم لاغری در نظر گرفته شده است.

logo-leaf-new.png

با رژیم آنلاین ماهانه ۲ تا ۴ کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید!

با روش علمی، اصولی و در عین حال ساده رژیم آنلاین خورشاد، ماهانه ۲ تا ۴ کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید. نرم‌افزار تخصصی خورشاد برای هر فرد یک رژیم غذایی دقیق و مخصوص برنامه‌ریزی می‌کند.
برای استفاده از رژیم آنلاین رایگان ، وارد پرتال صفحه مشترکین شوید. اگر برای بار اول از این رژیم استفاده می‌کنید، باید با شماره موبایل خود ثبت نام کنید. پس از آنالیز کوتاه حدود ۲ تا ۳ دقیقه، رژیم شما آماده است. مبنای علمی همه خدمات رژیمی خورشاد یکسان است و در صورت رعایت دقیق باید نتیجه یکسان حاصل شود، هر چند هر فردی با توجه به شرایط زندگی خود می‌تواند یکی از خدمات خورشاد که برای او مناسب‌تر است انتخاب کند.

unnamed
برنامه رژیم لاغری آنلاین رایگان
logo-leaf-new.png

قابلیت های برنامه رژیم آنلاین خورشاد

اگر تمایل دارید که کاهش وزن داشته باشید و لاغر شوید، قطعا با مقایسه برنامه‌های لاغری خورشاد، می‌توانید یکی از دو روش بسته های غذای رژیمی یا رژیم آنلاین خورشاد را انتخاب کنید. در هر دو برنامه بسته غذای رژیمی و برنامه رژیم آنلاین، نوع رژیم یکسان است و بر اساس اصول علمی و آکادمیک طراحی شده اند.

بسته غذای رژیمی ویژه ساکنین تهران

اگر ساکن تهران هستید، ترجیح می‌دهید خورشاد همه موارد مربوط به رژیم شما را مدیریت کند، پیشنهاد می‌کنیم که از بسته غذاهای رژیمی خورشاد استفاده کنید؛ چراکه بسته غذاهای رژیمی خورشاد به علت دقت بیشتر موثرتر است. بسته غذای روزانه با انتخاب شما از بین بیش از ۱۵۰ غذای رژیمی خورشاد برای شما درب منزل ارسال می‌شود. برنامه‌ آن بسیار ساده است و شما نیازی ندارید اقدامی انجام دهید و همچنین هر هفته با مشاور تغذیه خود جلسه مشاوره خواهید داشت. برای ارسال غذای رژیمی درب منزل در تهران اینجا کلیک کنید.

کسانی که به بسته های روزانه دسترسی ندارند

پیشنهاد می‌کنیم که از رژیم آنلاین خورشاد استفاده کنید. رژیم آنلاین خورشاد پس از آنالیز علمی وضعیت فعلی شما، یک برنامه غذایی با کالری روزانه مشخص برای شما طراحی می‌کند که شامل وعده‌های صبحانه، ناهار، شام، میان وعده، میوه و لبنیات است. شما می‌توانید نوع غذای هر وعده را از منوی بیش از صد غذای رژیمی انتخاب کنید و برنامه به شما می‌گوید که چه مقدار در هر وعده می‌توانید مواد غذایی مصرف کنید! رژیم آنلاین خورشاد به راحتی روی هر دستگاهی که به اینترنت دسترسی دارد، قابل استفاده است.

logo-leaf-new.png

کالری روزانه و ارزش غذایی برنامه خورشاد

منو های صبحانه، ناهار و شام و دسر خورشاد به دقت طراحی شده‌اند و دارای جدول ارزش غذایی مطابق با استاندارد FDA آمریکا هستند. دانش، برنامه‌ریزی و تجربه خورشاد، برنامه‌ای موثر، ساده و خوشمزه را در اختیار همه قرار می‌دهد. اگر شما بارها به دنبال رژیم‌های لاغری سخت رفته‌اید و موفق نبوده‌اید، برنامه رژیم لاغری آنلاین خورشاد را حتما امتحان کنید. این روش کاهش وزن و شروع یک سبک زندگی سالم، بیش از چهل سال در کشور‌های پیشرفته سابقه دارد و به عنوان بهترین روش برای کاهش وزن و تثبیت آن در بلند مدت تایید شده‌است.

unnamed
همبرگر مرغ رژیمی ناهار خورشاد
logo-leaf-new.png

راز موفقیت رژیم آنلاین خورشاد چیست؟

اکنون شما را با چند مزیت برنامه غذایی خورشاد و رژیم آنلاین خورشاد آشنا می‌کنیم. خورشاد مرکز تخصصی تغذیه و تولید‌کننده بسته غذاهای رژیمی با کالری مشخص است. مشترکین غالبا با چاقی و گاهی با مشکلات و بیماری‌های دیگری مانند دیابت، کبد چرب، چربی و فشار خون بالا مواجه هستند می‌توانند از رژیم لاغری آنلاین بهره ببرند. برنامه غذایی اصولی، علمی و سلامت خورشاد برای همه سنین از کودکی تا سالمندی و حتی برای زنان باردار و مادران شیرده قابل استفاده است. تیم تغذیه خورشاد با در نظر گرفتن همه شرایط، یک رژیم غذایی ویژه برای هر فرد طراحی می‌کند.

logo-leaf-new.png

منوی غذایی خوشاد

رژیم غذایی آنلاین خورشاد با بیش از ۲۰۰ نوع غذای گرم و تازه ارائه می‌دهد. برنامه رژیم غذایی خورشاد حتی امتیازهایی بیشتری نسبت به نمونه آمریکایی دارد زیرا نمونه آمریکایی حدودا ۴۰ یا ۵۰ نوع غذا بیشتر ندارد که همه یا منجمد هستند یا مواد نگهدارنده دارند، سالاد هم تولید نمی‌کند. اما خورشاد تا امروز ۲۰۰ نوع غذا، صبحانه، سالاد و دسر رژیمی طراحی و تولید کرده‌است. خورشاد غذاها را روزانه تولید می‌کند و بدون هیچگونه افزودنی، به‌صورت تازه به دست مشترکین می‌رساند. علاوه‌بر این، سالادهای متنوع، حدود ۳۵ نوع دسر رژیمی و تعداد زیادی صبحانه رژیمی گرم و سرد طراحی کرده‌است

having-lunch-together.jpg
خورشاد

ویژگی های بهترین اپلیکیشن لاغری

اپلیکیشن خورشاد، یکی از بهترین اپلیکیشن‌های لاغری و رژیم غذایی موجود در بازار است. دقت علمی بسیار بالا، یکی از نکات بسیار مهمی است که درباره اپلیکیشن رژیم غذایی خورشاد وجود دارد. این اپلیکیشن توسط مرکز تخصصی تغذیه خورشاد طراحی شده‌است. همچنین، یکی دیگر از ویژگی‌های این اپلیکیشن لاغری، مجهز بودن به بانک اطلاعات غذاهایی بسیار مفصل مطابق FDA بوده که به خوبی دسته‌بندی شده‌است. حدود دو هزار مورد مواد خوراکی، نوشیدنی، صبحانه، ناهار، شام، تنقلات و شیرینی‌جات، انواع سبزیجات و میوه، و حتی غذاهای محلی و بین‌المللی در این بانک غذایی موجودند که رژیم گرفتن را برای کاربر راحت می‌کند.

plate 1 1
01.

کاهش وزن علمی، ماندگار و بدون عوارض

خورشاد برای مشترکین خود به‌صورت رایگان، یک آﻧﺎﻟﯾز وﺿﻌﯾت ﺟﺳﻣﺎﻧﯽ اولیه انجام و پس از بررسی های لازم، برنامه غذایی اختصاصی را به او ارائه می‌دهد.

02.

محاسبه روزانه میزان پروتئین، کربوهیدرات و چربی

یک رژیم غذایی سالم فقط به کالری‌شماری ختم نمی‌شود و نوع و میزان گروه‌های غذای مصرفی در آن اهمیت بسیاری دارند. در این اپلیکیشن، امکان ثبت و گزارش‌گیری دقیق روند کاهش وزن و مصرف مواد مغذی به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه فراهم شده‌است.

03.

محاسبه کالری فعالیت بدنی

در قسمت فعالیت بدنی، امکان محاسبه انرژی انواع فعالیت‌های بدنی وجود دارد و مطابق آن، پیشنهادهایی برای اعمال تغییرات در برنامه غذایی روزانه ارائه می‌شود.

04.

ساخت غذای جدید و تولید جدول ارزش غذایی آن

اگر غذایی دستور پخت خاصی داشته باشد، در بخش «غذاهای من» این امکان وجود دارد که کاربر غذا را بسازد تا اپلیکیشن میزان کالری آن را محاسبه و جدول ارزش غذایی آن را نیز تولید کند.

همین حالا رژیم آنلاین و رایگان خورشاد را امتحان کنید!

از هر روشی که بر اساس رژیم غذایی درست و علمی نیست، اجتناب کنید. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی امکانات جدیدی به‌وجود آمده‌ و خورشاد نیز از این امکانات به‌روز استفاده کرده است. رژیم غذایی آنلاین و رایگان خورشاد دیتابیس نسبتا کاملی از خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها دارد، کالری شماری کرده، میزان کالری مورد نیاز روزانه را تعیین و یک رژیم غذایی متناسب را برای شما طراحی می‌کند.

plate 1 1
فرصت را از دست ندهید و برای «دریافت رژیم آنلاین و رایگان خورشاد» روی دکمه بالا کلیک کنید!
۰۲۱-۲۸۴-۲۵۶۶۰
۰۲۱-۲۲۸-۰۳۰۳۰

سوالات متداول

خورشاد، بسته غذاهای رژیمی

می‌توانید غذای مورد علاقه خود را در اپلیكیشن بسازید. در صفحه اصلی بر روی «+ غذا» كلیك كنید تا وارد لیست گروه غذاها شوید. روی گروه «غذاهای من» كلیك كنید. در این قسمت می‌توانید غذای مورد نظر خود را بسازید، نام، عكس و مواد اولیه برای یك نفر یا یك وعده را اضافه كنید. جدول ارزش غذایی به صورت اتوماتیك محاسبه و ساخته می‌شود.

اگر شما فقط می‌خواهید فقط خیلی سریع میزان كالری خوراكی ها یا ورزش را وارد كنید از این مورد استفاده كنید.

اندازه‌گیری مقدار غذاها ساده نیست اما باید با تمرین، خود را به این كار عادت دهید چون کاری واجب و لازم است. در مجله تندرستی خورشاد، مقاله «اندازه ها و اندازه گیری» را مطالعه كنید. به یاد داشته باشید كه اگر تصمیم به كاهش وزن دارید، در صورتی که دچار شك شدید، همیشه بهتر است كه جانب احتیاط را رعایت كنید.

× مشاوره رایگان