خورشاد، پر انرژی و آماده‌تر از همیشه برای شروع سال ۹۹

  Add a header to begin generating the table of contents

  مشترک محترم خورشاد، سلام
  من پژمان امینی رئیس هیات مدیره و خانم نیما محموداف مدیر عامل خورشاد، موسسین و مدیران خورشاد، خواستیم که شخصا نامه‌ای را برای شما ارسال کنیم و بهتر دیدیم‌ که به دلایل مختلف این نامه را به شکل الکترونیک ارسال کنیم.
  ابتدا سال نو را پیشاپیش به شما و عزیزانتان تبریک‌می‌گوییم و آرزوی بهترین‌ها را برای شما داریم.
  مطلب اول، از همراهی شما با خورشاد در سال ۹۸ بسیار سپاسگزاریم و از اینکه همواره به خورشاد اعتماد داشته‌اید قدردانی میکنیم. این اعتماد شما در ماه اسفند که ویروس‌کرونا عملا شهر را نیمه تعطیل کرد نمود دیگری داشت. در حالیکه ما در خورشاد برای بدترین حالت‌ها آماده می‌شدیم، اکثر مشترکین کماکان با خورشاد ادامه دادند. همراهی و اعتماد شما مایه افتخار ما است و البته مسئولیت ما را افزون کرد. امیدواریم که همه با تندرستی و شادی از این مرحله هم بگذریم.
  مطلب دوم، چند روز پیش در‌ تاریخ ۱۴ اسفند، فرم نظرسنجی اینترنتی از طریق پیامک برای شما ارسال شد. خواهشمندیم که با ارسال نظرات خود ما را در بهبود عملکرد گروه‌های مختلف خورشاد اعم از مشاوره تغذیه، تولید، دلیوری و توزیع و خدمات مشترکین، راهنمایی کند.
  مطلب سوم، در ۸ سال گذشته، خورشاد هیچوقت بیشتر از چهار روز پیاپی تعطیل نبوده‌است. ولی امسال تصمیم گرفتیم که همه همکاران یک استراحت واقعی بکنیم تا با انرژی بیشتر و به دور از دغدغه سال نو در خدمت خانواده بزرگ خورشاد باشیم. بدین منظور، آخرین روز کاری خورشاد در سال ۹۸، روز ۲۲ اسفند می‌باشد. در سال ۹۹، از روز ۱۶ فروردین ارسال بسته‌های غذای رژیمی را از سر می‌گیریم. همکاران اداری خورشاد در روز ۱۴ فروردین کار خود را آغاز می‌کنند و آماده پاسخگویی به تلفن‌های شما، ثبت‌نام و شروع مجدد برنامه‌ها هستند.
  دو راه ارتباطی با خورشاد وجود دارد، شماره تلفن 02122803030 و پیام‌رسان داخلی خورشاد که از وبسایت مشترکین در دسترس است. پیام‌های شما در اولین روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

  پیشاپیش نوروز را به شما شادباش می‌گوییم و آرزو می‌کنیم که سالی بسیار خوب همراه با تندرستی و شادی پیش رو‌ داشته باشید.

  ارادتمند شما، مدیران خورشاد

  تندرست و شاد با خورشاد

  ما یک منو از غذاهای رژیمی خوشمزه، گرم و آماده خوردن داریم

  × مشاوره رایگان