چگونه کار می کند
خورشاد پس از بررسی دقيق شرايط جسمانی و سبک زندگی شما، برنامه کاهش وزنی متناسب با شرايط شما طراحی می کند. در طول برنامه، شما تا رسيدن به وزن مناسب، دو تا چهار کيلوگرم در ماه وزن کم می کنيد. تا رسيدن به وزن هدف، شما حداقل هفته ای يکبار با متخصصين خورشاد جلسه خصوصی خواهيد داشت. همچنین خورشاد سمينارهايی بصورت گروهی در محل شرکت برگزار می کند. اين سمينارها در دوازده موضوع تنظيم شده اند و هر­کدام سه بار در هفته برگزار می شوند، تا شما بتوانيد به راحتی در اين سمينارها شرکت کنيد.

علاوه بر اين، خورشاد برنامه غذايی شما را بصورت روزانه، در محل آشپزخانه شرکت، زير نظر متخصصين تغذيه و تيم آشپزی ماهر، تهيه می کند و در آدرس مورد نظرتان، به شما تحويل می دهد. بسته غذايی خورشاد شامل صبحانه، ناهار، شام، سالاد، ميان وعده ها و دسر می باشد و انواع غذاهای ايرانی و بين المللی را در بر می گيرد.

متخصصين بر اين باور هستند که براي کاهش وزن، هيچ برنامه مقطعی و تک بعدی نمي­تواند در دراز مدت موفق باشد

شما، با پرداخت يک هزينه ثابت، براي يک سال مشترک خورشاد می شويد و می توانيد بدون هيچ هزينه ديگری بصورت نا محدود از جلسات مشاوره خصوصی (حضوری و يا از طريق تلفن و ايميل) و همچنين سمينارهای خورشاد استفاده نماييد. کتابچه­ های راهنمای خورشاد و دسترسی به وب سايت خورشاد بصورت رايگان در اختيار شما مشترک گرامی قرار می گيرد. لازم به ذکر است هزينه بسته های غذايی خورشاد جداگانه پرداخت می شود.

چه کسی می تواند از برنامه خورشاد استفاده کند؟

از خردسال نا سالمند، همه می توانند با استفاده از برنامه خورشاد مشکل اضافه وزنشان را حل کنند. همچنین برای پیشگیری، درمان و یا مدارای بیماری هایی چون دیابت، کبد چرب، فشار خون، کلسترول و چربی خون و بسیاری موارد دیگر، خورشاد برنامه دارد.

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل