چگونه؟

بسته غذاهاى
رژیمى

شما بطور اختصاصى زیر نظر یکى از مشاورین تغذیه خورشاد برنامه کاهش وزن خود را اجرا میکنید. مطابق شرایط جسمانى و ذائقه شما یک برنامه غذایى رژیمى ویژه شما طراحى میشود و روزانه یک بسته غذاى رژیمى شامل وعده اصلى، میان وعده و دسر براى شما آماده و ارسال میشود. همه گروه هاى غذایى اعم از میوه و لبنیات به میزان مورد نیاز در برنامه روزانه تامین میشود.
ماهانه تا 4 کیلوگرم کاهش وزن خواهید داشت و در تمام مدت مشاورتغذیه همراه شما خواهد بود.

صبحانه، ناهار، شام و دسر
میان وعده ها و سالاد
لبنیات ، میوه ها و دمنوش

در سال 2015 ،این روش به عنوان موفق ترین روش کاهش وزن از طرف مجامع پزشکى شناخته شد. این روش به علت علمى بودن و دقت در اجرا بسیار ساده و موثر و بدون هر گونه عارضه است.

هنر و دانش

خوشمزه ترین
غذاهاى رژیمى

خورشاد یعنى "بخورید و شاد باشید”

شما بطور اختصاصى زیر نظر یکى از مشاورین تغذیه خورشاد برنامه کاهش وزن خود را اجرا میکنید. مطابق شرایط جسمانى و ذائقه شما یک برنامه غذایى رژیمى ویژه شما طراحى میشود و روزانه یک بسته غذاى رژیمى شامل وعده اصلى، میان وعده و دسر براى شما آماده و ارسال میشود. همه گروه هاى غذایى اعم از میوه و لبنیات به میزان مورد نیاز در برنامه روزانه تامین می شود. ماهانه تا 4 کیلوگرم کاهش وزن خواهید داشت و در تمام مدت مشاورتغذیه همراه شما خواهد بود.

داستان هاى موفقدانش جهانی، نیاز ملی

راهکاری اساسی
برای مشکل چاقی

خورشاد در سال 1388 با هدف ارائه یک راهکار مدرن و علمی برای مشکل فزاینده چاقی تاسیس شد. دو سال اول بیش از ده هزار ساعت صرف بررسی موفق ترین روشهای بین المللی شد و راهکار پیشنهادی انجمن قلب آمریکا و مدل Jenny Craig انتخاب شد. پس از بومی سازی روش کاهش وزن و تشکیل تیم متخصصین، نهایتا در تابستان 1391 خورشاد رسما آغاز به کار کرد. در این سالها افراد بسیاری از خدمات خورشاد استفاده کرده اند، برخی صرفا برای کاهش وزن، گروهی برای درمان و یا مدیریت بیماری های دیابت و کبد چرب و بسیاری هم الگوی تغذیه و رفتاری خورشاد را به عنوان سبک زندگی خود انتخاب کرده اند.

خرید بسته غذاهای رژیمی

(فقط ساکنین تهران)

تلفن : 02122803030 ( ده خط )

برای اطلاعات بیشتر عدد 3030 را به شماره 02122803030 پیامک کنید.

روزانه 695,000 ریال
پکیج 1200 طلایی


روزانه 800,000 ریال
پکیج 1500 طلایی


روزانه 817,000 ریال
پکیج 1700 طلایی


روزانه 920,000 ریال
پکیج 2000 طلایی