فراتر از یک اپلیکیشن
یک همراه خوب،
دانا و همیشگى

این مجموعه ى بى نظیر از علم تغذیه، خواص مواد غذایى و هنر آشپزى به زبان فارسى و با فرهنگ ایرانى ولى با معیارهاى جهانى همراه همیشگى شما خواهد بود. سالها است که تیم تخصصى خورشاد براى کسانى که مایل به کاهش وزن هستند شناخته شده است. اینک خورشاد دانش و تجربه خود را با استفاده از تکنولوژى روزدنیا در اختیار همه قرار داده است.

*ایران بهتر با ایرانیان تندرست*

ساده، موثر و کاربردى

تناسب اندام،
تندرستى و شادابى

پس از آنالیز دقیق و علمى وضعیت جسمانى و فعالیت بدنى کاربر، هر روز یک برنامه غذایى منظم و متنوع به شما داده میشود. برنامه غذایى به صورت اختصاصى براى هرفرد و با توجه به نیاز وى به کاهش وزن و یا تثبیت وزن طراحى میشود. در چند سال گذشته ده ها هزار نفر از این برنامه هاى رژیمى روزانه استفاده کرده اند و نتیجه آن را در تندرستى و شادابى خود دیده اند. میزان کالرى مصرف شده و مانده جیره روزانه را در هر لحظه مشاهده کنید و مقدار آبى که مینوشید و وزن خود را یادداشت کنید. حتى اگر به هر دلیلى در برنامه غذایى خود تغییر ایجاد کردید به سادگى میتوانید خوراکى را به برنامه اضافه و یا آنرا حذف کنید.

خوشمزه و مغذى

گنجینه اى کامل از
خوراکى ها

میزان انرژى، ارزش غذایى و خواص هزاران خوراکى شامل مواد خام، غذاهاى ایرانى و فرنگى، نوشیدنى ها، میوه و سبزیجات و حتى تنقلاتى که از فروشگاه ها تهیه میکنید با جدولى با استاندارد FDA در دسترس است. براى افزایش معلومات و یا ایجاد تغییر در برنامه رژیم خود از آنها استفاده کنید و یا آنکه غذایى جدید را درست کنید و ارزش غذایى آنرا مشاهده کنید و از آن لذت ببرید. ضمنا میتوانید آنچه را که میخواهید در قسمت جستجو تایپ کنید و یا با اسکن بارکد پیدا کنید.

دوستدار ورزشکاران

میزان انرژى
سوزانده شده
با ورزش؟

نوع، شدت و مدت ورزشى را که انجام میدهید را یادداشت کنید تا میزان انرژى مصرفى محاسبه شود و در برنامه غذاى روزانه شما تغییرات لحاظ شود. از بین بیش از 150 نوع ورزش و فعالیت بدنى انتخاب کنید

هیچ چیز گویا تر از تصویر نیست

گزارش هاى دقیق و تخصصى

گزارش هاى گوناگون، پیشرفت و روند برنامه هاى شما را ایش میدهند. تغذیه سلامت و تندرستى به عوامل مختلفى بستگى دارد. میزان انرژى دریافتى به تفکیک مواد مغذى، نمودار وزن و نمودار فعالیت بدنى در دوره هاى زمانى مختلف به شما بینش بهترى می دهد.

از خورشاد بپرسید

در قسمت پرسش هاى متداول سوالى را که دارید و پاسخ آنرا خواهید یافت. بیش از 200 سوال در زمینه هاى مختلف توسط متخصصین خورشاد پاسخ داده شده اند و هر روز به تعداد این ها افزوده میشود. همچنین میتوانید در قسمت »پرسش و پیشنهاد« پرسش هاى خود را مطرح کنید تا توسط کارشناسان خورشاد پاسخ داده شوند.

دانایى توانایى است

دانشنامه
ویکى خورشاد

دانشنامه خورشاد اولین و برترین ویکى علمى به زبان فارسى است. گروهى از افراد آگاه و با تجربه در زمینه هاى تخصصى، مطالبى بسیار متنوع را در زمینه هاى مختلف به زبان ساده و کاربردى براى عموم تهیه میکنند. متخصصین علاقه مند میتوانند در این زمینه با خورشاد همکارى کنند.

نظرات

دانشنامه خورشاد اولین و برترین ویکى علمى به زبان فارسى است. گروهى از افراد آگاه و با تجربه در زمینه هاى تخصصى، مطالبى بسیار متنوع را در زمینه هاى مختلف به زبان ساده و کاربردى براى عموم تهیه می کنند. متخصصین علاقمند میتوانند در این زمینه با خورشاد همکارى کنند.


دانلود / Download
دریافت اپلیکیشن

اپليكيشن خورشاد در موبايل و تبلتهاى Apple و Android با امکانات كاملا يكسان قابل استفاده است. با توجه به سينك اينترنتى اطلاعات بين ديوايس هاى مختلف، كاربر ميتواند از هر دو نوع سيستم همزمان استفاده كند، مثلا در محل كار از اپليكيشن خورشاد بر روى گوشى سامسونگ و در منزل بر روى iPad بهره بگيرد بدون آنكه اطلاعاتى را از دست بدهد.
نصب بر روى iOS: بهترين روش رجوع به Apple Store است ولى اگر امكان ندارد می‌توانید از فروشگاه هاى معتبر خدمات موبایل و تبلت براى نصب برنامه خورشاد كمك بگيريد.
نصب بر روى Android: با مراجعه به Google Play، کافه بازار، مایکت، و یا دانلود فایل از همین صفحه، اپليكيشن خورشاد را دانلود و نصب كنيد. می‌توانید از فروشگاه هاى معتبر خدمات موبایل و تبلت براى نصب برنامه خورشاد كمك بگيريد.


پرسش و پیشنهاد

در صورتى که پرسش و یا پیشنهادى درباره اپلیکیشن خورشاد دارید، از طریق اپلیکیشن آنرا ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.